Stanley Master Series 532ml

Ara ara Stanley termoslarımla alakalı yazıyorum. İşe giderken, yola çıkarken, kamp ve diğer seyahatlerim için kullandığım çokça Stanley ürünlerim var.

İlk aldığım kahve termosum Stanley Master serisi 532ml(18oz) hacmindeki mükemmel termos. Rengiyle, dokusuyla bambaşka bir serinin ürünü.

Diğer bütün Stanley termosları için geçerli ürün özellikleri bu ürün için de geçerli.Sıcak ve soğut tutma süreleri değişiyor ürünlerde. Bu termos 12 saat sıcak, 16 saat soğuk ve 2 gün de buzlu olarak tutuyor içindekileri.

Dikkat etmek gereken bazı noktalar var elbette. Meselâ doğrudan buz koymanın termosa zarar vereceği söyleniyor. Buzu içecekle karıştırmakta fayda var. Temizlerken de dikkat etmek gereken hususlar var. Kapağı makinede yıkanabiliyor ama çeliği bulaşık makinesinde yıkamak yine zararlı olabiliyor. Babanne yönlemi kullanmamız gerekiyor. Karbonat, limon tuzu, sirke ve sıcak su ile yapılan temizlik ilk günki gibi yapıyor ürünü. Tabi termosun içerinde içecek bırakmamaya özen göstermek lazım.

  • Ürün 1.0 mm, 18/8 çelik ve BPA içermiyor. Bu nokta önemli.
    QuadVac™ yalıtım kullanmışlar.
    Ve bir sürü güzel özellik…
  • En sevdiğim özellik ise: “Ömür boyu garanti”

Merak eden arkadaşlar internet sitesine bakabilir: https://www.stanley-pmi.com/shop/master-unbreakable-vacuum-mug-18-oz-1


Stanley Adventure Termos Bardak:

Master Series termosun yanında fotoğrafladığım Stanley bardaktan da bahsedeyim. Sıcak içecekleri yarım saatten fazla sıcak tutuyor, soğuk içecekleri ise 3-4 saat kadar oldukça soğuk tutabiliyor. Yine diğer ürünler gibi çift kat yalıtılmış çelik malzeme. Mis gibi bir arkadaş. Araç içi bardaklıklarla uyumlu. Ömür boyu garantili ürün.

Related Posts

My New Stories